13 Şubat 2014 Perşembe

Fazla Sosyallik Mevzusunu Açalım Biraz...

Evet yine şapşal Merkür rötarda, oldukça zorlu iletişim yollarından geçiyorum, herkes her dediğimi yanlış anlıyor, talihsizlikler beni buluyor falan.. Neyse ben geçen hafta yarım kalan sosyallikten ölme halimi yazacaktım..

Geçen hafta..İnsaflı olalım, normal mi bir düşünelim...

01 Şubat Elçin'in Doğumgünü: Zaten bloğumda yazmıştım halsiz gittim ama gittim diye Hmm özetle: Taksim Teras'te Yemek ve Babylon Loung'da Radyo Eksen partisi

04 Şubat Klasik Kemençe dersi: Klasik program, her salı böyle..

05 Şubat Seval Hnaım-Muzaffer Bey Davet: Lale annemin arkadaşı Seval Hanım ve Muzaffer Bey'in evliliklerinin 14. yılı sebebiyle oturdukları sitenin sosyal tesisinde verdikleri yemeli, içmeli, müzikli davet.. Çok güzel bir geceydi, bol tangolu, danslı ve oldukça güzel yemekli..

07 Şubat Özcan Abinin Doğumgünü: Evet Cuma akşamı yemek sonrası Özcan abimizin doğumgününü kutlamaya onlara çaya gittik, Özcan abinin sevdiği börekten yaptım bir de minik hediye çok hoşlarına gitti.

8 Şubat Cumartesi..BoMbA GüN:
Sabah Kahvaltı: Kuzen Banu'da. Amcamlar, annem abim herkes büyük geniş bol yemeli kahvaltı..
Öğlen Yemeği: Elçin ve Kamer ile birlikte dışarıda.
Akşam Üzeri: Umre'ye giden teyzemde.. Ona ve diğer teyzeme yaptırdığım hediyeyi verdim, bol dualar ettim falan..
Akşam: Diğer teyzem, diğer Umre hediyesi
Gece: Annem... Neymiş ona da uğramam gerekiyormuş çünkü bilmem nereden sipariş ettiği tereyağını almam gerekmiş :)
Oki aldım...

9 Şubat Pazar, Anadolu Kavağı'nda Kahvaltı: Haftalar öncesinden konuşulmuş, üniversiteden arkadaşlarımla planlanmış kahvaltı.. Bir önceki hafta Arcan'ın işi nedeniyle ertelediğimiz bir programdı. Arcan'ı yataktan kaldırmayı bir bana bir Allah'a sorunuz... Neyse Elif-Cem ve Dilşad-Apo ile güzel bir kahvaltı..

Öğle: Sabah mesaj atan İlkim'le Fenerbahçe'de buluşma.. "Yasemin sen yorulma, biliyorum tez yazmak için kendini eve kapattın ama ben gelirim senin oralara kahve içmeye".. Bennn kendimi kapattım ha? :) iyiymiş...
Tabii ki kıramam onu ve geldi yemek yedik, sohbet derken. Tatlı belam Elçin'im aradı beni :)) Nerdesin seni göreceğim diye.. Bende satayım anasını gel sende gel Fenerbahçedeyim dedim. Neyse geldi İlkimle tanıştı ay biz bir muhabbet bir muhabbet oofff! Çok güzel bir akşamdı.. Ama ben saat 7 gibi kalkmayı istedim, sanırım Elçin'e biraz ayıp oldu ama beynim ağrıdı. Neyse eve gelip yaklaşık bir saat sessizce oturdum...

12 Şubat Çarşamba: Arcan'ın stüdyoya girmesini fırsat bilerek annemi çağırdım gel bizde kal kız kıza oturalım diye, o da eski komşumuz Fatma ablayı da çağırdı derken ben yine mutfakta börek, çörek çay taşımaca :)) Ama güzeldi yinede... Mustafa öldü +Muhteşem Yüzyıl (Ask-i Derûn) 'da bi baktık biraz kapattık falan.. Sonra baktım sosyal medya yıkılmış.. Diziyi izlemiyorum ama etkilemiş sanırım herkesi..

Bugünnnn?:)))

13 Şubat Perşembe Kuzenlerle taksimde buluşup meyhane yapacağız.. Denizli'den kuzenim geldi n'apalım :))


EEE Normal mi bunlar?
Bence değil..
Bunların ikisini üstüste yapıp bayılanı biliyorum..
Neyse Allah sağlık sıhhat ve böyle bol sevilmeyi nasip etsin herkese, sonuçta herkes kıymet veriyor da beni görmek istiyor ya da davet ediyor, yine bir çok şükür yeni bir çok şükür...


Ps: Geçen haftaya dair elimde kalan tek görsel teyzemlere yaptırdığım Umre hediyesi,el işi kristal tespihler.. Güzel oldu mu ki acaba, beğendiler ama.. Bilemedim.
4 yorum:

 1. Anadolu kavağı kahvaltı süpermiş. Hep böyle sosyalleşmeler olsun. Bu arada ben de sabah sosyalleşme diye bir hikaye yazmıştım, ne güzel denk gelmiş :)
  Sevgilerimle
  :)

  YanıtlaSil
 2. Maşallah ne kadar yoğunsun hakikaten, okurken yoruldum :) Sevenlerin çokmuş , ne güzel :) Ayrıca tebihlerde çok anlamlı bence kesin çok beğenmişlerdir :)

  YanıtlaSil
 3. ay yasemin bence de normal değil! ama sosyal pıtırcık olmak böyle bişey :) ben de kısa süreli ziyaretlerimde böyle deli divane oluyorum, i know the feeling bro! ama dediğin gibi, sevildiğini bilmek çok güzel bişey, müteşekkir olmayı bildikten sonra insan sanırım her şeyin altından üstünden geliyor :)

  YanıtlaSil
 4. Gizemcim evet, herkes iyi ki var.. Ben yoruluyorum üstüste gelince ama gerçekten iyi ki iyi ki...!!

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...